Relax Shower – Sihirli Duş Başlık Ürün Görseli

Relax Shower Nedir? Kullanımı Nasıl Yapılır?

Orijinal polikarbondan üretilmiş olan Relax Shower Sihirli Duş Başlığı tasarruflu duş başlığı, içerisinde barındırdığı filtrelerle suyu arıtan ve hem de tazyik gücünü arttırarak daha azca su kullanıma yardımcı olan bir tasarruflu duş başlığıdır. İçerisinde, seramik filtre, mikromeş partikül filtre, turmalin taşı mineral filtre, maif taşı filtre, aeratör filtreler barındırır. Bu filtreler sayesinde su içinde olabilece pas, kir, yosun, klor yada partiküllerden de suyunuzu temizleyecektir. Relax shower duş başlığı tüm duş spiralleri ile uyumludur.

Relax Shower Nasıl Çalışır?

Relax shower sihirli duş başlığı tasarruflu duş başlığının çalışma prensibini özetlemek gerekirse; Relax shower duş başlığı içinde yer alan tornada tüpü, dönme etkisi yardımıyla suyun basıncını artırırken oluşturduğu su kabarcıkları sayesinde de suya yumuşaklık kazanmıştırrmaya destek sunar. Duş başlığının baş kısmında 410 tane 0,2 mm çapında mikro gözenek bulunmaktadır. Bu sayede çok tazyiklı su akışı sağlanmaktadır. Şeffaf başlığı sayesinde suyun akışını ve duş başlığının kirlendiğini de gözlerinizde görebilir, kirlendiği süre temizleyebilirsiniz. Filtreler sayesinde duş başlığı tıkanmaya karşı korunacağından uzun yıllar süresince kullabilirsiniz.

Verilen yüzdelikler ve oranlar üretici firmanın kendi test kaynaklarından elde edilmiştir. Bu oranlardan kullanıcıdan kullanıcıya değişebilir. Mevcut yerin döşem yapısı, batarya sistemleri ve su tazyiki bu değerlerde değişiklık oluşturabilir. Web sitemizde belirtilen oranlar kesinlik ifade etmemekle birlikte üreticinin bildirdiği oranları ifade etmektedir. Sizler de hemen sonuç alma şansına sahip olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )