Relax Shower – Sihirli Duş Başlık Ürün Görseli

RelaxShower Sihirli Duş Başlığı Nedir?

RelaxShower Sihirli Duş Başlığı

Nedir?

                Sizlere sunmakta olduğumuz bu mucizevi ürünün faydaları oldukça fazladır. Duş başlığını içerisinde 6 ayrı filtre bulunmaktadır. Bu nedenle de sizlere çok temiz bir su sunar. Aynı zamanda üzerinde bulunan deliklerden eşit ve az oranda su dağıttığı için yüzde elliye varan oranda su tasarrufu sağlamaktadır. Tasarruf sağlamasına karşılık sizlere sunulan suyu ciddi bir basınçla yolladığı için diğer duş başlıklarından en az iki kat daha fazla tazyik verir. Oldukça dayanıklı bir yapısı olan RelaxShower Sihirli Duş Başlığıkırılmaz polikarbon gövdeye sahiptir.

Hemen sipariş vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde sizlere özel birçok kampanya yer almaktadır. Aynı zamanda hem kredi kartı ile hem nakit işlemler menüsünde havale ve EFT ile hem de kapıda ödeme imkanı ile sipariş verebilirsiniz. Bununla birlikte oldukça hızlı bir kargo sistemimiz vardır. En fazla 3 iş günü içerisinde kargonuz adresinize teslim edilmiş olur.

 

Nasıl Kullanılır?

                RelaxShower Sihirli Duş Başlığıoldukça kolay bir kullanıma ve montaja sahiptir. Ürünü paketinden çıkarttıktan sonra duşunuzda yer alan hortumun ucuna takabilirsiniz. Hemen oturur ve sızıntı yapmaz. Yalnızca 5 dakika içerisinde kullanıma hazır olur ve sizler de keyifli bir duşun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

 

İçerik

                Ürünü deliklerinin kireç tutmayan bir yapısı vardır. Bu nedenle de zamanla tıkanma meydana gelmez. Gövdesi ise polikarbondan meydana gelmektedir. Oldukça kalitelidir ve yıllarda kırılmadan kullanabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )