Relax Shower – Sihirli Duş Başlık Ürün Görseli

RelaxShower Sihirli Duş Başlığı Nedir?

RelaxShower Sihirli Duş Başlığı

Nedir?

                Modern yaşamın gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren problemlerden birisi de şüphesiz ki su kirliliğidir. Musluklardan akan su, ne yazık ki eski zamanlardaki gibi temiz değildir ve içerisinde kireç, pas, kir gibi birçok partikül bulundurmaktadır. Bu nedenle içilmesi mümkün değildir. Aynı zamanda duş alırken de vücudumuza bu pisliklerin temas etmesini istememek en doğal hakkımız. Musluk suyunun temiz kullanılabilmesi adına kullanılan pahalı filtreleme cihazlarının yerini alabilecek kapasitede bir ürün olan RelaxShower, içerisinde bulunan 6 farklı filtre ile musluk suyunu temizlemektedir. Aynı zamanda içerisinde bulunan tüp sayesinde girdap oluşturarak suyun basıncını arttırır ve 2 kata kadar daha tazyikli su püskürtebilir.

Nasıl Kullanılır?

                Kullanımı oldukça kolay olan RelaxShowerkutudan çıktığı gibi hemen kullanılmaya başlanabilir. Eski duş başlığınızı çıkarıp yerine RelaxShowertakmanız yeterli olacaktır. Sonrasını ürün kendi başına halleder ve duş alırken daha tazyikli ve tertemiz bir suya kavuşmuş olursunuz. Duş başlığı ağzında oluşabilecek kirlenmeleri gözlemleyebilir ve buna göre dilediğinizde temizleyebilirsiniz. Kirece karşı dayanıklı mikro gözenekleri tıkanmaz ve bu sayede uzun yıllar boyu kullanım imkanı sunar.

İçerik

                Son derece dayanıklı kırılmaz polikarbon gövdeden üretilmiştir. Kirece ve darbelere karşı dayanıklıdır. Kiri ve kireci tutabilecek filtreleme sistemine sahip olan RelaxShower güvenle her evde kullanılabilir. Hem mekanik hem de kimyasal anlamda insan sağlığı ile uyumlu materyal ve filtrelerden üretilmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )